Droga do Boga już w przedsprzedaży

Opublikowane przez Marek w dniu

w przedsprzedaży już od Teraz

w sprzedaży od 10 lutego 2020

Książka Droga do Boga dostępna jest w przedsprzedaży od dzisiejszego dnia. Jeśli ktoś z Was chce już nabyć książkę, tak, aby została do niego wysłana bezwłocznie 10 lutego, może to uczynić w sklepie Wydawnictwa.

Zapraszam do przeczytania wpisu Droga do Boga, który jest zarazem Słowem od Wydawcy.

Zapraszamy również do odwiedzenia strony Droga do Boga.

Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie, będące swoistą premierą książki, które odbędzie się w Katowicach. Pełną informację o spotkaniu znajdziesz TUTAJ.

„Każdy Wasz oddech powinien mieć na CELU przybliżenie Was do Boga. W każdym momencie powinniście mieć na CELU bycie poprowadzonym do BOGA. Dlaczego tak nie jest? BO CZŁOWIEK WIE LEPIEJ. Czy nie potraficie tego zrozumieć, że to właśnie postawa „ja wiem lepiej” jest źródłem WSZELKIEGO CIERPIENIA? Nie ma cierpienia bez „ja wiem lepiej”. (…)

Nie macie pojęcia i nie możecie mieć pojęcia o ogromie przedsięwzięcia zwanego Zbawieniem czy Pojednaniem. A skoro nie wiecie wszystkiego, to proszę Was – nie oceniajcie tego, co się przydarza. W szczególności nie oceniajcie tego, co robią inni, gdyż nie macie pojęcia, dlaczego tak czynią i dla kogo jest to zachowanie niezbędne. ”

Jeszua, Droga do Boga, Wykład 4
Kategorie: Informacje