Rozmowa z Marysią i Rafałem

Marysia, Rafał i Jasiu

Spotkanie przyjaciół Serca

Marysię i Rafała Wereżyńskich spotkałem niecałe trzy lata temu, w okolicznościach które były tyleż zaskakujące, co nieuniknione. Tak się miało wydarzyć. Droga Mistrzostwa miała zaistnieć w Polsce i zacząć docierać do wielu szukających serc, a myśmy mieli być w ten proces zaangażowani. Na niewidzialnej mapce Bożego scenariusza nasze ścieżki się zbiegły i rozpoznaliśmy siebie tak, jak rozpoznają się dobrzy przyjaciele, którzy nie widzieli się bardzo długo, jednak czują, jakby czas w ogóle nie upłynął. Jak to się wydarzyło i co z naszego spotkania wynikło, o tym, między innymi, rozmawiam z Marysią i Rafałem.

Rafał od wielu lat jest nauczycielem duchowym, rozpoznawanym w kręgach Kursu Cudów oraz Drogi Mistrzostwa. Rozpoznawana jest również Marysia, jego żona, która emanuje naturalnym ciepłem i energią otwartości Serca. Rafał prowadzi stronę poświęconą Drodze Mistrzostwa oraz dwie swoje strony Przemiana umysłu oraz Niebo na Ziemi.

Jaką rolę w ich życiu odegrał Kurs Cudów?
Co łączy, a co odróżnia Kurs Cudów od Drogi Mistrzostwa?
Co zmieniło się w ich życiu z wejściem na Drogę Mistrzostwa i dlaczego nie chcą z Drogi zrobić bożka?
Co wniósł do ich życia ich synek Jasiu?
Czy można uciekać od Życia w duchowość?
Co dalej na ich ścieżce Życia?

Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź w naszej rozmowie z cyklu Rozmowy z autorami…i nie tylko, do wysłuchania której gorąco zapraszam.