Książki innych autorów

PRZESŁANIA JESZUAŃSKIE – DUCH WIEJE KĘDY CHCE…

Na głównej stronie Wydawnictwa umieściłem informację, że Wydawnictwo Pokoju Chrystusa zostało założone, aby udostępniać książki, które zawierają przesłanie Jeszuy (Jezusa) dla człowieka obecnych czasów. I taki faktycznie jest cel Wydawnictwa. Duch wieje jednak kędy chce i okazuje się, że przesłanie Jeszuańskie niekoniecznie musi być wprost przekazem Jeszuy, czy to przez Jayema, czy Tômę, czy Alicję Lenczewską, Faustynę czy innego posłańca Bożego. Może być przesłaniem pisanym ręką osoby, która albo otrzymuje przesłania w innej formie, na przykład wierszy  albo powstaje w wyniku tak głębokiego doświadczenia, jak przejście przez mrok choroby, która okazuje się być drogą do Światła.

„Doświadczenie Jedności” Joa

Joa, autorka książki „Doświadczenie Jedności” przeszła swą drogę do Przebudzenia i wiedziała, że jej zadaniem jest dać temu świadectwo, nie po to, by jedynie zaciekawić fascynującą historią, lecz by rozświetlić drogę dla innych. Przebudzenie nie prowadzi do wyjątkowości przebudzonego stanu, lecz do doświadczenia Jedności Boga i Jego Stworzenia.

Napisać takie zdanie to jedno, a doświadczyć tej Jedności to drugie. I właśnie książka Joa jest świadectwem przejścia przez takie doświadczenie – Doświadczenie Jedności.

Książka „Doświadczenie Jedności” jest w istocie żywą energią. Obcowanie z nią nie pozostawi nikogo bez wsparcia na miarę naszego pragnienia powrotu do Boga…. Czytaj więcej

Książka w sprzedaży

„Pieśń Przebudzenia” Basi Kosackiej

Pisanie Barbary Kosackiej jest  szczere, autentyczne, prawdziwe, nie udające niczego i nic nie skrywające. Jej książki są przemierzaniem Drogi, szukaniem głębiej, wchodzeniem w opór, by znów się otworzyć, by jeszcze więcej cienia rozpuścić w Świetle.

Świat nadziei, Misterium Istnienia, Misterium Duchowości, Kontemplacja Istnienia, Spełnienie. To tytuły jej wcześniejszych książek. Jej pisanie jest jej drogą, która staje się wsparciem dla tych, którzy podobnie przeżywają świat i podobnie są prowadzeni. Pisze poetycką prozą. Pisze również wiersze, poematy, jak je lubi nazywać.

Pieśń Przebudzenia, jej najnowsza książka, jest ukoronowaniem doświadczeń życiowych spisanych w jesieni życia, które ukazują bogactwo przeżyć i przemyśleń autorki. Autorka opisuje w niej swój własny proces podążania do Światła, czyniąc to z intuicyjną zdolnością wnikania w tajniki ludzkiej duszy.

Marek Konieczniak, Wydawnictwo Pokoju Chrystusa

Jestem wdzięczna, że mogę obdarować – Ciebie ukochana Siostro i Bracie zawartością swojego serca. Zawsze było i jest moją intencją podzielenie się najlepszą cząstką siebie z umiłowanymi istotami, które razem ze mną zamieszkują tę piękną Planetę. Ufam, że te rozmyślania pomogą w doświadczaniu większego zrozumienia istoty własnego życia , tym którzy tego pragną. Mam nadzieję, że przyczynią się  do większej harmonii. I tak było warto zrobić to dla siebie a  może jeszcze dla kogoś […]

Według mnie najkrótszą drogą jest kochanie i obserwowanie wszystkiego, co się pojawia jako części siebie. Po prostu bezwarunkowa akceptacja każdego aspektu, który w danym momencie się wyświetla. Wówczas odsłania się prawda i pamięć powraca do umysłu. Z oddali słychać pieśń Nieba i dotyk jak muśnięcie czułej miłości  Ojca-Matki i drogich mi istot. 

Barbara Kosacka, Pieśń Przebudzenia.

Książka w sprzedaży

„Tchnienie Jam Jest” Małgosi Szewczyk

Książka ta jest ŻYWĄ ENERGIĄ, która PRZEMAWIA.
Z chwilą mojego PRZEBUDZENIA wiedza, jaką
uzyskałam, jest już w PRZESTRZENI dostępna
i rozświetla innym drogę.

Wiersze Małgosi Szewczyk przyszły do mnie, gdy nastał czas, by się pojawiły. W tak samo piękny łagodny sposób, jak przychodzi każda chwila, której nie chcemy kontrolować ani kształtować. Przyszły z głębokim wzruszeniem rozpoznania Źródła, które postanowiło wołać do nas z Prostotą Miłości oraz Umiłowaniem Prostoty. Bo właśnie ta Prostota, te dziecięce, jakby się wydawało, rymy, wyrażają Głębię, która w zamierzonym kontraście odziera umysł z jego intelektualnych przekonań, złożoności, napuszonych teologii, doktryn, teorii i koncepcji…i otwiera na doświadczanie Boga w sercu, na doświadczanie Obecności, Pokoju, Miłości… stanów poza słowami… Czytaj więcej

Sprzedaż książki została zamknięta.

„Rozmowy z Białaczką” Sylwii Syed

Z pewnością książka może się stać błogosławieństwem dla wszystkich, którzy znajdują się w podobnej sytuacji – chorują na jedną z chorób nadal stanowiących ogromne wyzwanie dla współczesnej medycyny. Jednak „Rozmowy z Białaczką” to nie książka jedynie dla osób chorujących fizycznie. To nie zapis li tylko procesu uzdrowienia fizycznego. To książka dla wszystkich, którzy szukają odpowiedzi na sens życia, którzy być może zwątpili w sens własnej ścieżki duchowej, którzy utknęli gdzieś na drodze swego duchowego życia, którzy cierpią i nie rozumieją sensu tego, przez co przechodzą. Lecz w tym wszystkim jest w nich głębokie pragnienie obudzenia się. Chcą uzdrowienia duszy. Nie chcą tylko przetrwać, chcą żyć.  ….. Czytaj więcej

Sprzedaż książki została zamknięta.

Przy zakupie książek o wartości równej lub większej od 250 zł wysyłka usługą InPost gratis.

Pełen opis wszystkich opcji dostawy wraz z cenami wysyłek znajdziesz pod tym linkiem.