Wieczór z „Drogą do Boga”

Opublikowane przez Marek w dniu

14 lutego 2020, Katowice

Spotkanie z Jeszuą i z Tômą, Markiem i ….

…Wami wszystkimi, którzy przyjdziecie na spotkanie 🙂

Artist Leslie Langille Benson 1885-1972, United States. Bible scenes and images of the Life of Jesus Christ.

14 lutego, piątek, o godzinie 17:00 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach rozpocznie się spotkanie „Wieczór z Drogą do Boga.”

W tym samym miejscu, gdzie rok temu, w marcu spotkaliśmy się, gdy inaugurowałem Wydawnictwo Shanti Christo. Tak, to już rok minął. W międzyczasie Wydawnictwo zmieniło nazwę na Wydawnictwo Pokoju Chrystusa, o czym mieliście okazję poczytać na stronie Wydawnictwa. I wiele, wiele się wydarzyło. Udało się wydać wszystkie zaplanowane książki Drogi Mistrzostwa i…. jeszcze więcej. Już niebawem płyta Laury, Angel Layla, jeszcze tylko czekamy na film, na teledysk….

A Droga do Boga wydarza się w sposób nieplanowany, nieprzewidziany… to znaczy przeze mnie. Bo Jeszua wie, co robi, i chyba coś tam wiedział dużo wcześniej…:-)

Książka Droga do Boga jest przekazem danym za pośrednictwem Tômy. Obecnie wydany jest pierwszy z dwóch tomów wykładów Drogi do Boga.

W kwietniu 2018 Tôma usłyszał głos Jezusa, który przedstawił się swym oryginalnym imieniem – Jeszua. Od wielu lat zajmował się zgłębianiem duchowości, lecz dopiero od Jeszuy otrzymał przekazy, które naprawdę dotarły do jego serca, przemieniając jego życie. Wkrótce porzucił pracę w korporacji, aby oddać się służbie jako kanał
dla Jeszuy, Marii Magdaleny i Saint Germain’a, a także innych Świętych; nauczyciel duchowy oraz uzdrowiciel. Obecnie prowadzi stronę internetową drogadoboga.org oraz kanał na YouTube Droga do Boga, gdzie publikuje kolejne przekazy (tzw. channelingi) w formie filmów, nagrań oraz tekstów.

Ramowy plan spotkania

Spotkanie dzieje się z inicjatywy Ducha i będzie z pewnością przez Niego prowadzone, a wiadomo Duch wieje kędy chce. Stąd też poniższy plan spotkania jest pewnymi ramami, które wypełnią się treścią na swój najlepszy sposób.

Jeszua zapewnił nas, że podczas spotkania będzie chciał przemówić do nas bezpośrednio w formie przekazu (channelingu), który dotyczyć ma m.in. sposobu korzystania z wykładów Drogi do Boga.

Spotkanie planujemy w dwóch blokach.

Część pierwsza – 17:00 – 19:30

  • Powitanie
  • Jak powstała książka Droga do Boga – rozmowa Marka Konieczniaka z Tômą
  • Medytacja
  • Przekaz/channeling Jeszuy

Część druga – 19:30 – 21:00

Przyjacielskie spotkania, kuluarowe rozmowy, wymiana doświadczeń, możliwość nabycia Tomu 1 Wykładów Drogi do Boga

Data spotkania: 14 lutego 2020, piątek

Spotkanie poprowadzą wspólnie: Tôma oraz Marek Konieczniak (Wydawnictwo Pokoju Chrystusa)

Godzina: 17:00 – 21:00

Gdzie: Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach
Plac Sławika i Antalla 1, Katowice. Znany duży obiekt obok Spodka, gdzie będziemy mieli jedną kameralną salę.

Koszt: dobrowolne datki

Kategorie: Wydarzenia