Konkurs!

Opublikowane przez Marek w dniu

Ba, nie jeden konkurs ale dwa!

Wszyscy, którzy śledzą kanał Drogi do Boga, może wiedzą już, że powstaje kalendarz ścienny na rok 2021 z cytatami z Drogi do Boga. Zapowiedź konkursu i kolejnych wydań książek z serii Przesłania Mistrzów można obejrzeć na kanale Drogi do Boga.

Otóż, z radością chcę poinformować, że równolegle powstaje kalendarz ścienny na rok 2021 z cytatami z Drogi Mistrzostwa. Będą więc dwa kalendarze z cytatami. Jeden z Drogi do Boga, drugi z Drogi Mistrzostwa.

Myślę, że to jest dobry moment żeby zacytować Mistrzynię i Mistrza:

Jest wiele innych sposobów patrzenia na kwestie Boga. Każdy z nich jest tak samo właściwy, a patrząc z innej perspektywy wszystkie tak samo się mylą. Nie da się na Boga spojrzeć słowami. Nie da się Go opisać.

Maria, Przesłania Mistrzyń, Droga do Boga.

Jeśli nie byłoby koniecznym, aby przekazywać uniwersalny program nauczania w ogromnej ilości form, mielibyśmy wówczas jeden tekst, jaki kiedykolwiek zostałby napisany i pojawiłby się on kilka tysięcy lat temu i żadna inna forma nauczania nigdy już by nie powstała. 

Lecz na skutek fragmentacji Jedni istnieją poziomy świadomości. Do każdego umysłu można dotrzeć poprzez pewne wibracje, które są słowami reprezentującymi idee, a każdy umysł ma pewien język, który jest w pełni jego. Dlatego też mądry nauczyciel uczy się używać języka ucznia, aby przekazywać czy komunikować Prawdę.

Jeszua, Wczesne lata, pytania do Miłość uzdrawia wszystko.

Kochani, kalendarze z cytatami z Drogi do Boga i Drogi Mistrzostwa powstają jako przejaw właśnie tej potrzeby docierania do wielu umysłów na wiele sposobów. Zobaczmy, że wspólnym elementem semantycznym Drogi do Boga i Drogi Mistrzostwa jest…. Droga właśnie, a różnice są jedynie specyfiką języka, jaki mądry Nauczyciel kieruje do swoich umiłowanych uczniów.

I właśnie z przepięknego bogactwa języka tych dwóch Dróg chcemy wybrać po 12 cytatów (jeden na jeden miesiąc), które Was dotykają, poruszają, budzą lub już obudziły, albo też które wstrząsnęły waszym ego uruchamiając w Was ogromny opór, ale, jednocześnie, już za chwilę zalewając waszą duszę błogim Pokojem zrozumienia.

Jeśli chodzi o cytaty z Drogi do Boga, Tôma już Wam wszystko wyjaśnił w filmie. Wpisujecie cytaty w komentarzach oraz następnie głosujecie łapką za tymi, które chcielibyście widzieć w kalendarzu.

Jeśli chodzi o cytaty z Drogi Mistrzostwa, mechanizm jest taki sam, jedynie miejsce wpisywania cytatów i lajkowania jest inne, a mianowicie pod tym właśnie wpisem. Autorom cytatów, jakie w ten sposób wybierzemy do kalendarza Drogi Mistrzostwa oraz Drogi do Boga z radością przekażemy kalendarze. Będziemy wówczas potrzebowali Waszych danych adresowych, które będziemy prosili o przesłanie mailem do Wydawnictwa (wydawnictwo@pokojchrystusa.pl)

Serdecznie więc zapraszamy do Konkursu…do dwóch Konkursów. 🙂

WAŻNE!

Głosowanie!

Kochani, nie udało mi się uaktywnić funkcji głosowania przez lajkowanie wpisanych cytatów tutaj na witrynie. W efekcie mamy trochę propozycji, natomiast nie mamy ich przegłosowanych. Okazuje się, że mamy jednak jeszcze jeden conajmniej tydzień, ten nadchodzący, gdzie takie głosy możemy oddać na FB. Wyrzucam więc te cytaty na Fejsbookową stronę Wydawnictwa i tam już można do woli lajkować. Cytaty z największą liczbą głosów (polubień) wejdą do kalendarza.

Kategorie: Wydarzenia

15 komentarzy

Karina Kowalewska · 1 października 2020 o 18:16

Nie ma nic na zewnątrz ciebie.
jesteś stróżem swego brata,
ponieważ jesteś twoim bratem,
Droga Sługi str.92

Maria · 4 października 2020 o 20:03

„Droga jest łatwa i nie wymaga wysiłku” ~ Droga Serca, Lekcja 10

Rafał · 5 października 2020 o 13:22

„Miłość ufa wszystkiemu, obejmuje wszystko, pozwala na wszystko i wszystko przekracza”
Droga Serca, Lekcja 8

kariko · 5 października 2020 o 16:55

„Wolność to Miłość w każdych warunkach.”
Droga Poznania, Lekcja 5

Marcin · 5 października 2020 o 21:47

„Jestem przebudzony. Jestem bezpieczny. Trwam w pokoju. Jaki chcę, by naprawdę był cel tej chwili? Albowiem tak jak orzeknę, tak będzie.”
Droga Serca – Lekcja 10

Andrzej · 6 października 2020 o 16:39

„Miłość dotyka Miłości i Miłość zostaje przypomniana.”
Miłość uzdrawia wszystko – str. 28

SŁAWEK · 6 października 2020 o 18:09

„Jest tylko Miłość Boga. A ja istnieję jedynie po to, by wyrażać tę Prawdę.”
Droga Przemiany, Lekcja 12

Serce 33 · 6 października 2020 o 20:07

Tylko Miłość Jest rzeczywista?.
Droga poznania.

Marek · 7 października 2020 o 12:14

„Gdy opierasz się służbie swemu bratu,
to tym samym opierasz się własnemu zbawieniu.
Są one jednym i tym samym.”
Listy Jeszuy, Rozdział 6

kariko · 7 października 2020 o 15:10

Uśmiechaj się często i pamiętaj,
że ty sam postanowiłeś przyjść
tutaj
Droga Sługi, str.116

Damian · 8 października 2020 o 16:14

Albowiem wezwanie rozbrzmiało. I choć wielu słucha, niewielu słyszy, a jeszcze mniej jest tych, co w pełni oddają się odpowiadaniu na to wezwanie. Dlatego też niech wasza modlitwa będzie zawsze taka:

Niech jedynie Chrystus mieszka we mnie i jako to stworzenie, za które kiedyś się uważałem.

Niech Chrystus natchnie każdą myśl, każdy oddech i każdy wybór. Niech Miłość kieruje każdym krokiem.

Niech Miłość przemienia tę podróż przez czas, tak bym w czasie mógł poznać rzeczywistość wieczności, nienaruszalność pokoju, świętość – tak, świętość – intymnej i radosnej Miłości Ojca, poprzedzającej każdy oddech, a w istocie poprzedzającej nawet każdą myśl, jaka pojawi się w umyśle.

Droga Serca, Lekcja 7

Damian · 8 października 2020 o 16:17

„Ten, który stoi tu przede mną, zna Prawdę o mnie i patrzy na wskroś każdej z mych prób bycia mniejszym od tego, kim jestem. Dzięki temu widzę, że bezpiecznie jest wybrać ponownie”.

I właśnie wtedy dzieją się cuda.

Droga Serca, Lekcja 7

Bożena Węgłowska · 8 października 2020 o 19:19

Gromadź więc skarby, które są w Niebie: przebaczenie, spokój, bezgraniczność, rozpoznanie swej nieograniczonej mocy, wszystko to, co przynosi radość i rozjaśnia uśmiechem twą twarz. Gromadź te skarby dla siebie, a wszystko będzie ci dane.
Droga Serca lekcja 10 str 296

Paweł Trella · 8 października 2020 o 22:42

Jednak wspaniałą Prawdą jest to, że nie możesz posiadać Miłości, dopóki jej nie uwolnisz. Nie możesz wejść w święty związek z kimkolwiek lub czymkolwiek, dopóki nie zrezygnujesz z najmniejszej potrzeby posiadania go.
Droga Serca ,Lekcja 6

katarzyna Radka · 13 października 2020 o 21:33

„Jeżeli przyjmiesz do swej szklanki kroplę wody, to jedynie tyle będziesz mógł dać drugiemu. Lecz ten, kto wszystko przyjmuje, wszystko daje. A ten, kto daje wszystko, po dziesięćkroć więcej otrzymuje.” Droga serca, lekcja 12

Zostaw swój komentarz (nie może zawierać adresów www).