Siedem odnalezionych pytań i …jedno zakończenie

Opublikowane przez Marek w dniu

Mam dla Was bardzo dobrą informację. Odnalazły się pytania i odpowiedzi do przekazu Jeszuy Miłość uzdrawia wszystko z serii Wczesne lata. Nie jestem pewien, czy tak naprawdę kiedykolwiek się zgubiły 🙂 , ale na stronie Christmind.info były tylko nagrania sesji pytań, ale nie było ich transkrypcji.

W sierpniu 2020 Alexandra Kozma, spisała treść pytań i odpowiedzi z tych nagrań, a Rick udostępnił spisany tekst na swojej stronie Christmind.info. Pytań jest siedem oraz dodatkowe podsumowanie sesji przez Jeszuę.

Alexandra Kozma jest Węgierką. Tłumaczy Drogę Mistrzostwa na węgierski prowadzi węgierską stronę Drogi, nagrywa wideo, prowadzi warsztaty. Jayem skontaktował nas ze sobą jakiś czas temu ustanawiając węgiersko-polską relację dwóch pokrewnych Dusz 🙂

Alexandra udostępniła mi tekst sesji pytań po ich spisaniu i poczułem w pewnym momencie, że mają być przetłumaczone na język polski. Jak poczułem tak zrobiłem. I oto są: Pytania i odpowiedzi do Miłość uzdrawia wszystko są już dostępne. Możecie sięgnąć do nich w trzech miejscach:

Na witrynie Christmind.info do przeczytania w polskiej części witryny, w obrębie książki Miłość uzdrawia wszystko. Pytania i odpowiedzi.

Można również pobrać plik PDF ze sklepu przy opisie książki Miłość uzdrawia wszystko. Plik jest fragmentem książki i obejmuje przekaz Miłość uzdrawia wszystko wraz z pytaniami.

Również można pobrać poniżej sam plik Miłość uzdrawia wszystko – pytania i odpowiedzi.

Przy najbliższym wznowieniu książki Miłość uzdrawia wszystko, Pytania i odpowiedzi zostaną dodane do książki.

Kategorie: Informacje