Już za tydzień wieczór z „Drogą do Boga”

Opublikowane przez Marek w dniu

Już za tydzień, 14 lutego, piątek, spotkamy się, aby pobyć wspólnie z Jeszuą i jego przesłaniami, które zawarte są w książce Droga do Boga, ale, przede wszystkim w jego bezpośrednim słowie, jakie chce do nas przekazać przez Tômę.

Cieszę się, że zobaczę tych z Was, którzy już wiedzą, że będą. Ślę uśmiech zachęty i dobrą myśl tym, którzy jeszcze nie wiedzą albo się wahają. Tych, którzy wiedzą, że ich nie będzie, zapewniam, że obejmujemy Was w przestrzeni serca, tam, gdzie nie ma już słów, ale jest Słowo, Cisza, Radość, Miłość i Pokój. I to jest przestrzeń obecna w każdym z nas i tam prawdziwie Jesteśmy, niezależnie, gdzie jesteśmy fizycznie obecni. A więc i tak będziemy razem!

Szczegóły na temat spotkania we wpisie WIECZÓR Z „DROGĄ DO BOGA”

Można również przeczytać o spotkaniu na Międzynarodowego Centrum Kongresowego,gdzie się zobaczymy.

Jak trafić? Gdzie zaparkować?

Sam dojazd do Katowic pod adres Plac Sławika i Antalla 1, Katowice, zostawiam Google Maps i wszystkim innym automapom. Z pewnością Was zaprowadzi do celu.

Jednak dobrze wiedzieć, gdzie zaparkować i którędy najlepiej wejść do Centrum Kongresowego.

Spójrzcie na mapkę:

Czerwona linia to możliwy dojazd od strony Mysłowic, Sosnowca, Krakowa. Niebieska linia od strony Bytomia, Wrocławia. Skręcając więc albo w lewo albo w prawo, w zależności, od której strony przyjedziecie, w ulicę Olimpiską, dojeżdżacie do dużego parkingu, który jest bezpłatny. W ciągu dnia parkuje tam dużo samochodów, ale w godzinach od 16:00 robi się dość pusto i przed 17:00 nie powinniście mieć problemu z zaparkowaniem. Parkują tam również miłośnicy muzyki klasycznej, ale koncert w NOSPR (Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia) zaczyna się od 19:30 tego dnia, a więc ich jeszcze w godzinach przed 17:00 nie będzie.

A jak to wygląda na zdjęciach:

Dojazd do parkingu ul. Olimpijska, skręt w Olimipijską w lewo lub w prawo
Widok na parking od strony MCK, zdjęcie przed 16:00 🙂
Wejście główne, którym trzeba wejść.
Wejście główne, w szkle odbijający się Spodek, który mamy za plecami

Do głównego wejścia od strony parkingu można między innymi przejść niejako górą, asfaltową ścieżką, która prowadzi z jednej strony budynku na drugą. Poniżej fragment schodów prowadzących już wprost do wejścia.

Zejście schodami z przejścia od parkingu

Jestem przekonany, że nie powinno być większych problemów ze znalezieniem wejścia do Centrum.

Spotykamy się w sali nr 6, do której będą prowadziły oznakowane tablice z informacją o spotkaniu.