Zapowiedzi…i trochę statystyki

Opublikowane przez Marek w dniu

Statystyka…

Droga Mistrzostwa w komplecie?

W zasadzie można powiedzieć, że Wydawnictwo Pokoju Chrystusa spełniło swój pierwotny cel: zostały wydane wszystkie książki wchodzące w skład ścieżki Droga Mistrzostwa:

  • Listy Jeszuy
  • Droga Sługi
  • Droga Serca
  • Droga Przemiany
  • Droga Poznania

Książki, ebooki, audiobooki….

Książki Drogi Mistrzostwa wydane zostały przede wszystkim w formie tradycyjnej czyli papierowej, ale równolegle, prawie w tym samym czasie, były udostępniane ebooki. Po raz pierwszy (i nie ostatni ale o tym za chwilę), wraz z Drogą Poznania, pojawiła się trzecia forma sprzedaży książki – audiobook.

Liczby na dziś…9 miesięcy i 10 dni

Książki papierowe
TytułLiczba kupionych książek
Listy Jeszuy375
Droga Sługi256
Droga Serca239
Droga Przemiany135
Droga Poznania64
Razem książki1 108
Ebooki
TytułLiczba kupionych ebooków
Listy Jeszuy20
Droga Sługi15
Droga Serca11
Droga Przemiany8
Droga Poznania7
Razem książki61
Audiobook…
TytułLiczba kupionych audiobooków
Droga Poznania55

Zapowiedzi

Audiobook Drogi Poznania rozpoczął się od eksperymentu przedpłat. Czterdzieści pięć (45) osób kupiło audiobook w systemie przedpłat finansując w ten sposób koszt wyprodukowania audiobooka.

Poczuliśmy mocno z Rafałem, że należy zrobić kolejne dwa audiobooki dla Drogi Serca i Drogi Przemiany. Tak, nie miałem wątpliwości, że należy to zrobić, jedyna kwestia, jaka pozostała do rozwiązania, to jak to sfinansować, by nie musieć czekać parę miesięcy na zgromadzenie środków, pomiędzy jednym a drugim audiobookiem, bowiem dla Wydawnictwa jest to znaczna inwestycja.

Ten, kto wszystko daje……

W odpowiedzi na to zapytanie, skąd środki, przyszła odpowiedź od osoby, która poczuła, że chce wesprzeć miłosną energią pieniądza przedsięwzięcie nagrywania audiobooków.

Wydawnictwo Pokoju Chrystusa otrzymało darowiznę, która pokrywa koszt produkcji dwóch audiobooków!!! Darczyńca chce pozostać anonimowy!

A więc działamy….

Drogę Serca zaczynamy nagrywać 4. listopada. Gotowego audiobooka dostaniemy do 15. listopada.

Audiobook


Drogę Przemiany zaczynamy nagrywać 25. listopada. Gotowego audiobooka dostaniemy do 3. grudnia. 

Audiobook

Niebawem więc będzie możliwości zrobić sobie lub komuś prezent i dokupić do wersji książkowej Drogi Serca i Drogi Przemiany audiobooki obu książek!

Wczesne lata..kolejny dar serca

Terminem „Early years” określa się cykl przesłań, jakie Jeszua przekazywał przez Jayema przez sześć lat (od 1988 do 1994) zanim zaczął się cykl przekazów trzyletniego kursu Drogi Mistrzostwa. Do tej pory można było nabyć każde z tych przesłań osobno jako plik mp3 oraz plik pdf z transkrypcją nagrania. Jayem planuje wydać te przekazy wczesnych lat w dwóch tomach, jednak nie ma jeszcze ich w sprzedaży na rynku anglojęzycznym. Całkiem prawdopodobnym jest, że zanim wyjdą w języku angielskim, zostaną wydane w języku polskim.

Rafał z Marysią przetłumaczyli dziesięć przesłań, które ujęte są w pierwszym tomie Miłość uzdrawia wszystko i trwa obecnie przygotowanie tej książki do wydania na przełomie listopada i grudnia. W pierwszym etapie dostępna będzie książka papierowa i ebook. W drugim etapie będziemy rozważali wydanie jej w formie audiobooka.

Ten, kto wszystko daje……

I ponownie w sukurs Wydawnictwu przyszedł dar, ponownie z tego samego anonimowego źródła. Bez tego daru serca nie byłoby możliwe wydanie tylu rzeczy w tym samym czasie. Czuję ogromną wdzięczność, że z obfitości serca zostało przekazane tak niespodziewane, a tak cenne wsparcie.

Angel Layla – pierwszy album Laury

Wszystko wskazuje na to, że na prezent świąteczny będzie można zakupić również album Laury McGurk zatytułowany Angel Lalya.

I znów obfitość stołu Pańskiego i ludzkich serc otworzyła przed Laurą możliwość nagrania płyty w profesjonalnym studiu z profesjonalną realizacją dźwięku, która będzie wykonana gratis, jedynie pokryjemy koszty wynajęcia studia. Nagranie będzie się odbywało 9 i 10 listopada w Krakowie.

Dwa dni później, 12 listopada, jedziemy z Laurą do Warszawy na nagranie wideoklipu, do kolejnego profesjonalnego studia filmowego prowadzonego przez mojego byłego ucznia, który również z radością zaoferował zrobienie wideoklipu całkowicie bez kosztów. 🙂

Podsumowując:
dwa audiobooki, jedna książka, jedna płyta i…..jeszcze parę pomysłów, ale o tym w innym wpisie już niebawem…

Kategorie: Informacje