Wieczór z „Listami Jeszuy” – Wrocław, 31.01.19

Opublikowane przez Marek w dniu

31 stycznia 2019 odbędzie się „autorskie” spotkanie z Listami Jeszuy. Książka ma dwóch autorów: 

  • Jayema, który opisuje swoją historię spotkania z Jeszuą i rozwój ich relacji

oraz

  • Jeszuę, który przekazuje przez Jayema swoje przesłania, przygotowując w ten sposób przestrzeń na ofiarowanie w kolejnych przekazach całej ścieżki duchowej zwanej Drogą Mistrzostwa

Z dwóch autorów będzie obecny jeden – Jeszua. Z pewnością będzie, bo gdzie dwóch lub trzech…a poza tym, On w istocie jest sprawcą-inspiratorem tego spotkania i zawsze towarzyszy szukającym Prawdy.

Spotkanie będzie moderował Marek Konieczniak, pielgrzymujący od wielu lat różnymi ścieżkami, od Kursu Cudów, przez różne wspólnoty modlitewne, aż po Drogę (Serca, Przemiany, Poznania). Marek podzieli się swoją historią związaną z dość burzliwą i niejednoznaczną relacją  z Listami Jeszuy oraz być może swoimi doświadczeniami tłumaczenia pozostałych tekstów.

Gośćmi spotkania będą dobrze znani, przynajmniej dla dużej części z Was, Maria i Rafał Wereżyńscy, którzy podzielą się krótką historią przemiany, jaka zaszła w nich od momentu, gdy po raz pierwszy przeczytali Listy Jeszuy do obecnej chwili. Opowiedzą również o ich spotkaniu z Markiem, o ich wspólnej drodze, w tym o ich współpracy nad tłumaczeniem tekstów Drogi Mistrzostwa.

Po spotkaniu będzie możliwość zakupienia książki Listy Jeszuy

Data spotkania: 31 stycznia 2019

Inspirator i prowadzący: Jeszua 🙂

Moderator: Marek Konieczniak

Godzina: 17:00 – 19:00

Gdzie: Księgarnio-Kawiarnia Nalanda, Plac Kościuszki 12, 50-029 Wrocław

Kategorie: Wydarzenia