Niech czas Bożego Narodzenia będzie czasem Bożego Narodzenia

Opublikowane przez Marek w dniu

Image by Anja from Pixabay

Pochylam się nad tobą nieustannie i ciągle
czekam na twoje spojrzenie, na zapatrzenie się we Mnie.
We Mnie jest wszystko to, czego ci brak, za czym tęsknisz.
We Mnie odnajdziesz samą siebie: piękną, świętą, szczęśliwą.

Zbliż się i zagłębiaj we własną duszę – w niej Ja jestem – Bóg Wszechmogący,
Miłość wieczna – twój Oblubieniec, Ojciec, który rodzi cię nieustannie do istnienia
w Miłości i dla Miłości.”

Słowo pouczenia; 489; Jezus do Alicji

Jedyna rzecz, która może być przyczyną twego ociągania się, zmagania, zwątpienia, wahania czy oporu, to twe uparte przekonanie, że efekty twych działań muszą mieć choć strzęp wartości, jaką możesz zabrać ze sobą do Nieba. To właśnie leży u podstaw wszelkiego lęku przed stratą, wszelkiej wiary w stratę i jej  postrzeganie.

Jeszua, (Nowe) Listy Jeszuy

Niech ten czas Świąt Bożego Narodzenia będzie momentem naszej decyzji wyboru jedynej Wartości, jaka JEST. Niech odpadną nasze przekonania, lista naszych osiągnięć, pielęgnowane sukcesy duchowego rozwoju, a z drugiej strony zmarnowane szanse i nieprzetrawione porażki. Niech odpadnie wszystko, co jest ciemnym parawanem, który odgradza mnie od Ojca rodzącego mnie nieustannie do istnienia. A odgradza mnie od Boga wszystko, co uznaję za moje, mój los, moją historię, moją ciemność i moją wymarzoną jasność. Każdy sukces w rozwoju duchowym, jeśli jest mój, to jest cegiełką muru oddzielenia. Każde wybaczenie, jeśli ma stempel „moje”, jest kolejną warstwą zaprawy spajającej mur oddzielenia. Jeśli chcę Nieba pielęgnując choć malutki skrawek wartości, jaką przypisuję swoim wysiłkom i działaniom, to mur stoi, tam, gdzie stał.

Niech czas Bożego Narodzenia, będzie czasem Bożego Narodzenia! Czystą Radością.

Ty, Odrodzony, uśmiechniesz się, gdy zobaczysz, że CAŁA twa nauka nie miała znaczenia, ponieważ została zastąpiona POZNANIEM Miłości i JEDYNYM jej znaczeniem:
Trwa nieustanne szerzenie Stworzenia poprzez formy wszystkiego, co dobre, wszystkiego, co święte i wszystkiego, co piękne. I mienią się one blaskiem i mocą Miłości, a Chrystus nie czyni nic innego, jak tylko świętuje przez całą wieczność prosty FAKT: BÓG JEST!

Jeszua, (Nowe)Listy Jeszuy

Discover more from

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading