Miłość uzdrawia wszystko…

Opublikowane przez Marek w dniu

Już od 1 grudnia Miłość uzdrawia wszystko w sklepie

W rzeczywistości nie mogę cię obudzić, ale w swej nieskończonej wolności mogę podjąć decyzję, aby cię kochać.

Jeszua, Miłość uzdrawia wszystko, s.14.

Wtedy Jezus spojrzał z miłością na niego i rzekł mu: «Jednego ci brakuje. Idź, sprzedaj wszystko, co masz… i chodź za Mną!»

Mk 10, 21

Chcę również powiedzieć – i to nadal wielu z was uzna za bardzo radykalne – jesteście doskonale i całkowicie wolni, by stwarzać cokolwiek zechcecie. Jesteście doskonale wolni w tej chwili, by pójść, sprzedać wszystko, co macie, wziąć swój krzyż i pójść za mną. Niektórzy powiedzieliby, że to oznacza stanie się raczej dziwacznym radykałem.

Jeszua , Miłość uzdrawia wszystko, Niebo na ziemi, s.184.

Łyk wody żywej

Każdy z przekazów Jeszuy z Wczesnych lat jest niczym błysk leczącego Światła, niczym łyk wody, która przywraca pamięć Miłości, niczym środek uspokajający, który ogarnia błogim i namacalnym spokojem, niczym przypominajka o rzeczach już powiedzianych, już doświadczonych, ale odłożonych na półkę zapomnienia.

Chronologicznie przekazy te poprzedziły cykl przekazów trylogii Drogi Mistrzostwa, jednak pozostają one poza wszelką chronologią. Można do nich sięgać w dowolnym momencie. Dla mnie są one niczym źródło wody żywej, do której Jeszua nas prowadzi i którą możemy pić do woli. Czasami można tygodniami słuchać tego samego przekazu, a czasami wystarczy jeden łyk, jeden akapit, i przychodzi uzdrowienie. Wczesne lata to piękny dar Jeszuy, który w swej Miłości do nas oddał swe życie za przyjaciół i przychodzi nas prosić, byśmy zrobili to samo – oddali życie w oddzieleniu od Boga, aby Chrystus mógł w nas żyć, wypełniając nas Pokojem, który przekracza wszelkie pojmowanie, i abyśmy Życie mieli w obfitości.

Kategorie: Informacje

Discover more from

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading