Malowanie Sercem

Opublikowane przez Marek w dniu

Moje spotkanie z Aleksandrą było całkowicie nieplanowane i nieoczekiwane. Aranżacja i synchronizacja wydarzeń nie była w naszych rękach. Splot problemów z zamówieniem książek (Aleksandra mieszka w Szkocji), pociągnął za sobą potrzebę szeregu działań, wymiany maili, aż w końcu jako radość z sukcesu – jej udało się książki zamówić, a mnie powiodło się ich wysłanie (około koronawirusowe ograniczenia) – Ola wysłała mi mail pisząc:

W podziękowaniu dzielę się zdjęciami najnowszych przekazów-obrazów na płótnie danych przez Wzniesionych Mistrzów za pośrednictwem moich rąk.

Może czujecie moje zaskoczenie i zaintrygowanie, gdy po bardzo przyziemnej wymianie korespondencji, dotyczącej zawiłości i problemów pocztowych, nagle pada zdanie, które wydaje się zwykłe i niewinne, jakby mimochodem wypowiedziane w zwykłej wymianie uprzejmości.

Najnowsze przekazy-obrazy….przez Wzniesionych Mistrzów….moimi rękami…

– Boże, jak Ty to wszystko organizujesz i ogarniasz?!

Jeszcze nie tak dawno w równie nieoczekiwanych okolicznościach poznałem Małgosię Szewczyk, która oprócz przekazywania wierszy-przesłań również, jak wiecie, malowała, gdy dosłownie parę dni później, jakby ciągnąc temat łączenia dusz, następuje kolejne święte spotkanie.

Załącznik maila od Aleksandry stanowiły trzy następujące obrazy:

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie THE-FIFTH-ELEMENT-2020-1024x896.jpg
The Fifth Element
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie THE-PATH-OF-THE-ASCENDED-MASTER-2020-1024x712.jpg
The Path of the Ascended Master
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie THE-HEAVENLY-BEING-2020-798x1024.jpg
The Heavenly Being

Bardzo mocno do mnie przemówiły. Czułem, że przyszły z wnętrza, z Ducha i wyrażają coś, czego nie potrafiłem ująć słowami.

Nawiązał się między nami dalszy kontakt i ustaliliśmy, że dajemy sobie, ale przede wszystkim Bogu czas, żeby to jakoś wszystko poukładało się, żebyśmy wiedzieli, co z tym zrobić. W jaki sposób umożliwić zakup tych obrazów lub ich reprodukcji tym, którzy poczują zaproszenie do nabycia jakiegoś z malarskich-przesłań.

Ostatecznie rozwiązanie się pojawiło. Całe portfolio Aleksandry zostanie sukcesywnie udostępnione przeze mnie do wglądu na witrynie Chrystus w Tobie, w części Przestrzenie Boga/Sztuka. W przypadku zainteresowania zakupem którejś z prac lub chęcią porozmawiania, lub zamówienia namalowania obrazu, prosimy o bezpośredni kontakt do Aleksandry. Dane kontaktowe znajdziecie poniżej.

ACRYLIC PAINTINGS

 Po 18-tu latach pracy w korporacjach i godzinach spędzonych w salach wykładowych Aleksandra doświadczyła w 2017 roku przebudzenia własnej duszy i bez wcześniejszego artystycznego wykształcenia zaczęła Malować Sercem. Poprzez sztukę kreatywnego przebudzenia Duszy i stworzone połączenie SERCE – RĘCE otrzymała dar wyciszenia umysłu i powoływania na płótno obrazów pełnych energii Miłości i Życia. 

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Aleksandra-1024x700.png
Aleksandra w pracowni

Doświadczając otwierania się na duchową kreatywność oraz tworząc w jedności z Duchem, powołuje obrazy przekazywane przez Wzniesionych Mistrzów dotyczące przebudzenia i rozwoju Przestrzeni Serca, wspierające w realizacji planu Duszy oraz rozwijające indywidualną świadomość na drodze rozwoju w Światłości.

Idąc za wskazaniem Ducha zaczęła także uczyć Malowania Sercem tak, aby poprzez tę pełną Miłości, prostą metodę Serca inni mogli:

  • odkryć wewnętrzną Moc Serca i poczuć się twórcą swojego życia
  • doświadczyć, że wszystko jest w Tobie
  • pokochać się w pełni taki, jakim Jesteś
  • nauczyć się słuchać swojego serca i ufać swojej duszy
  • wspomóc proces pozbywania się blokad i ograniczeń, stawić czoła lękom i uzyskać poczucie wolności wewnętrznej

Portfolio Aleksandry jest naprawdę bardzo bogate. Ponad 90 obrazów przesłań powstało w relatywnie krótkim okresie trzech lat. Stosunkowo niedawno Aleksandra poczuła, że nadszedł moment, żeby wypuścić te prace, uwolnić je, sprzedać tym, którzy na nie czekają.

Jeśli poczujesz potrzebę kontaktu lub zamówienia obrazu, zapraszam do kontaktu: 

E-MAIL: alexu@alexu.co

TELEFON KONTAKTOWY: 

  • dla połączeń z Polski: +48 609 86 60 86
  • dla połączeń z Wielkiej Brytanii: +44 7378 791 091

0 komentarzy

Zostaw swój komentarz (nie może zawierać adresów www).