Konkurs…piękno eksperymentu spełnionego

Opublikowane przez Marek w dniu

Kochani, chciałem poinformować wszystkich zainteresowanych konkursem na kalendarz oraz wszystkich czekających na kalendarze do kupienia w sklepie Wydawnictwa, że w tym roku kalendarzy nie będzie. Odwołujemy konkurs. Odstępujemy od pomysłu, jaki się zrodził, ale jaki nie odnalazł tej jednej kreatywnej ścieżki prowadzonej przez Ducha.

Czasami pytamy siebie, jak odczytać Wolę Boga, którą ścieżkę wybrać, w prawo, czy w lewo. Kto kiedyś powiedział: Chcesz poznać Bożą Wolę? Eksperymentuj. Zacznij działać, a Ona sama się objawi i albo doprowadzisz działanie do końca, bo Duch będzie w istocie działał przez ciebie, albo będziesz wiedział, że nie tędy droga, nie na teraz, nie tutaj. I w ciszy przyjmiesz radość przejawiania się Woli przez ciebie, bo nie chodzi o formę, ale zawsze o treść. Eksperyment i działanie zawsze przyniosą ze sobą odpowiedź. Nie zawsze taką, jaką myśmy zaplanowali.

Kochani moi, kalendarze nie w tym roku, ale kto wie, co będzie w następnym? Cała obfitość Nieba, cała kreatywność Nieba będzie się nadal wylewała na świat w Ciszy sadząc pragnienia i tęsknoty w ludzkich sercach. I owoce będą się pojawiały, te najsłodsze, najlepsze, i zawsze Boże, zawsze z Ducha, i zawsze tam i wtedy, kiedy będzie ich najlepszy czas.

Dziękuję Wam wszystkim, którzy włączyliście się w ten eksperyment zarówno na stronie Wydawnictwa Pokoju Chrystusa jak i na stronie Drogi do Boga. Dziękuję za Wasze głosy, cytaty i chęć wsparcia eksperymentu. Eksperyment na ten rok został spełniony. Ziarna pomysłów czekają w ciszy na moment, gdy nadejdzie ten odpowiedni czas.

Cudnego dnia, wspaniałego tygodnia, bo też jaki inny może być, jeśli przyzwolimy na Jego Obecność, która JEST zawsze z nami, nawet jeśli my Jej nie czujemy.

Tôma przekazał informację o zamknięciu pomysłu kalendarzy na ten rok na swojej stronie kanału YouTube. Zerknijcie proszę.

Kategorie: Informacje