Gdzie dwóch lub trzech… wieczór z „Listami Jeszuy”

Opublikowane przez Marek w dniu

Wczoraj, w Księgarnio-Kawiarni Nalanda przy Placu Kościuszki we Wrocławiu, odbyło się spotkanie z „Listami Jeszuy”. Równie piękne, jak poprzednie, równie piękny czas. Również spotkali się szukający Sensu i Prawdy w swym życiu….

Ponownie nasz starszy Brat i Mistrz zarazem, Jeszua, zebrał nas w jednym miejscu i pobudził do dzielenia się, do bycia ze sobą, do stawania w prawdzie przed sobą nawzajem. Przyjazny i niepowtarzalny klimat Nalandy wpisywał się w opowieść Marii, Rafała i Marka. To właśnie tutaj rok temu, w styczniu 2018 roku, spotkali się odkrywając, że choć po raz pierwszy widzą się w tym ziemskim kontekście, to mają poczucie i przekonanie, że znają się od lat. Spotkanie trójki przyjaciół serca, pielgrzymujących od wielu lat ścieżkami Ducha odkryło przed nimi głębszy sens, zaprosiło do jeszcze głębszego poddania się prowadzeniu Mistrza i Brata Jeszuy, Jezusa z Nazaretu, syna Józefa.

W ten wieczór wszyscy, którzy się zeszli się razem wnieśli piękno swych dusz i otworzyli przed sobą swe serce zasłuchane w Boga. I również w sensie bardzo dosłownym, poprzez słowa Jeszuy, przekazane ustami Tômy. (Tutaj jest link do nagrania przesłania Jeszuy)

Dziękuję Przyjaciele Serca, dziękuję Jeszua.

Kategorie: Wydarzenia

Discover more from

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading