Epidemia lęku – przekaz Marii Magdaleny

Opublikowane przez Marek w dniu

Bóg jest dla nas ucieczką i mocą: łatwo znaleźć u Niego pomoc w trudnościach.  Przeto się nie boimy, choćby waliła się ziemia i góry zapadały w otchłań morza. 

Psalm 46

„Jedynym, naprawdę jedynym kompetentnym przewodnikiem na Drodze do Boga jest Duch Święty, który mieszka w Tobie. On już tam jest. Nie oszukuj siebie, mówiąc, że Go tam nie ma. To właśnie oczyszczenie blokad na drodze do czystej komunikacji (czytaj – słuchania) Ducha Świętego to jedyny cel i zadanie tego dzieła. Nic więcej zrobić dla Was nie mogę! Nie jestem w stanie dać Wam Królestwa, gdyż Wy Królestwo już macie. Nie jestem w stanie wrócić powtórnie, gdyż nigdy nie odszedłem. Moje powtórne przyjście to nic innego, jak zrozumienie tego ostatniego zdania.

Dlaczego tak wielu czeka na moje powtórne przyjście, nie rozumiejąc, że ja nigdzie się nie udałem i dalej jestem tutaj z Wami? Wszyscy mistycy wszystkich czasów wiedzą, o czym mówię. Ja cały czas tutaj jestem. Odkładając na bok wiarę w iluzje tego świata, zaczniesz mnie dostrzegać. Skup swój wzrok na mnie.”

Jeszua, Droga do Boga
Kategorie: Przesłania