Droga Poznania w trzech odsłonach

Opublikowane przez Marek w dniu

Kochani, na przełomie września i października będzie gotowe i dostępne dla Was wydanie ostatniej pozycji z trylogii Droga Mistrzostwa. Książkę będzie można nabyć jak zwykle w dwóch postaciach: w formie papierowej oraz jako ebooka. Ale tutaj mam dla Was niespodziankę i radość, jak mniemam z dochodzących mnie informacji.

Po raz pierwszy książka będzie dostępna w formie audiobooka. Przy czym mam do Was prośbę o wsparcie tej inicjatywy.

Audiobook – przedpłaty

Jeśli jesteś zainteresowany wersją audio Drogi Poznania, zapraszam Cię do przedpłaty na wydanie audiobooka trzeciej części trylogii Droga Mistrzostwa. [Zobacz TUTAJ ] Środki zebrane w ten sposób pozwolą Wydawnictwu sfinansować wytworzenie audiobooka w profesjonalnym studiu nagrań. Ze względu na to, że w terminie wrześniowo-październikowym zbiegły się wydania dwóch pozycji, a każda w dwóch formatach, taka forma Waszego wsparcia, poprzez zakup w przedsprzedaży, pozwoli Wydawnictwu na płynne funkcjonowanie.

Pomysłodawcą audiobooka jest Rafał Wereżyński oraz Wy drodzy przyjaciele serca, którzy intensywnie dopytywaliście się, czy będzie wersja audio ostatniej części Drogi Mistrzostwa. Rafał będzie lektorem czytającym lekcje Drogi Poznania.

Każda osoba, która wniesie przedpłatę, w momencie udostępnienia audiobooka w sklepie otrzyma emaila z linkiem do pobrania pliku audio. Przewidywany czas wydania audiobooka to przełom września i października.

Cieszę się na tę obfitość łask, jakie popłyną wraz z wydaniem Drogi Poznania w tak różnorodnych formach. Niech największa przygoda, w jakie bierzemy udział toczy się tak, jak się ma toczyć.

Światła i ufności nam wszystkim.

P.S.

Jest jeszcze jedna niespodzianka…..ale to za chwilę. Za niewielką Bożą chwilę 🙂

Kategorie: Informacje