Droga Poznania już jest od dzisiaj, 30 września, w sprzedaży!

Opublikowane przez Marek w dniu

Poznanie lub Wiedza to natychmiastowa jakość odczucia. Wychodzi ona poza symbole. Wiedza jest rezultatem objawienia, a objawienie zawsze jest czymś intensywnie osobistym. To znaczy, że objawienie przepływa przez lukę, która wydawała się istnieć pomiędzy Umysłem Boga a umysłem duszy lub też tym, co Stworzone. Nie można tego przekazać za pośrednictwem symboli, ponieważ symbole są oddalone od Rzeczywistości.

Jeszua, Droga Poznania

Jedna książka w trzech formatach

Trzecia i ostatnia część trylogii Droga Mistrzostwa – Droga Poznania jest już w sprzedaży. Po raz pierwszy w trzech formatach, jako książka papierowa,  ebook oraz audiobook

Jestem zawsze z wami

Jeszua już dzisiaj, 30 września, przychodzi z Drogą Poznania, 11 lekcjami, które składają się na kolejny etap duchowej ścieżki. Droga Poznania zamyka trylogię przekazu Drogi Mistrzostwa, jednak nie jest końcem, lecz otwarciem kolejnych drzwi dla każdego z nas. Każdy jest prowadzony indywidualnie i zawsze jesteśmy dokładnie w takim miejscu i czasie, w jakich mamy być, a obietnica Jeszuy złożona dwa tysiące lat temu i powtarzana wielokrotnie w różnych kontekstach, cały czas jest aktualna: „JESTEM zawsze z wami….”

Audiobook – Dziękuję!

Czterdzieści dwie osoby zareagowały na prośbę o wsparcie Wydawnictwa poprzez dokonanie przedpłaty. Bardzo Wam jeszcze raz dziękuję. To była duża pomoc, ponieważ zbiegły się w czasie koszty wydania książki w trzech różnych formatach i wasze wpłaty umożliwiły pokrycie kosztów nagrania audiobooka w profesjonalnym studio Dobry Głos w Warszawie. Rafał jako lektor pracował przez pięć dni po parę godzin nagrywając specjalnie dla Was  jedenaście lekcji Drogi Poznania. W poniedziałek zostanie wysłany do Was mail potwierdzający ponownie Wasz zakup, a w nim będą linki do ściągnięcia 5 spakowanych katalogów z plikami MP3. Plików jest 5 ponieważ system WordPressa ma ograniczenia, co do wielkości przesyłanych plików i musiałem podzielić całą książkę na mniejsze paczki.

Dostęp do plików do pobrania będziecie mieli również na swoim koncie sklepowym.

Zawartość katalogów

Pliki do ściągnięcia są spakowanymi katalogami. Po rozpakowaniu plików, powinno się zadziać automatycznie, będziecie mieli na dysku następujące katalogi.

Po rozpakowaniu na dysku będzie pięć katalogów jak wyżej

W każdym katalogu będą pliki kolejnych lekcji. Zawartość katalogów pokazana jest poniżej.

Zawartość katalogu Droga Poznania_01_audio
Zawartość katalogu Droga Poznania_02_audio
Zawartość katalogu Droga Poznania_03_audio
Zawartość katalogu Droga Poznania_04_audio
Zawartość katalogu Droga Poznania_05_audio

Audiobook a książka papierowa i ebook

Umówiliśmy się z Rafałem, że w trakcie czytania i nagrywania tekstu w studio, Rafał samodzielnie wprowadzi redakcyjne zmiany tam, gdzie uzna za stosowne. Tekst, jaki otrzymał był już po wykonanej redakcji tekstu, jednak odczytywanie tekstu na głos czasami nasuwa potrzebę takich zmian. Ze względu na decyzję, by udostępnić książki we wszystkich formatach jednocześnie, nie mogliśmy synchronizować tych zmian z wydaniem papierowym i ebookiem. Oznacza to, że mogą być niewielkie różnice w tekstach tych wydań, jednakże nie ma to wpływu na jakość duchowego przekazu. Każde tłumaczenie, każda redakcja tekstu jest pracą filtrowaną przez umysł danego tłumacza czy redaktora i zawsze będą różnice. W kolejnych wydaniach papieru i ebooka, planuję uwzględnić część zmian, jakie wprowadził Rafał – redakcja to zawsze szukanie kompromisu – więc pewne drobne różnice między audio a książką pozostaną. Drogę Poznania redagowała Lucyna ze wsparciem Karoliny i Oli, i naprawdę wykonały świetną pracę i bardzo im za to dziękuję.

Nie ma większej radości od wchodzenia w każdą chwilę bez potrzeby zdobywania czegokolwiek, bez potrzeby osiągania czegokolwiek i bez opierania się czemukolwiek. Kiedy uwolnisz się od oporu poprzez prosty wybór, aby się od niego uwolnić, odkryjesz i poznasz, że cały czas w Rzeczywistości był tylko Bóg. 

Jeszua, Droga Poznania
Kategorie: Informacje

Discover more from

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading