Droga do Boga Tom 2 już w sprzedaży

Opublikowane przez Marek w dniu

Droga do Boga Tom 2 już w sprzedaży. Bardzo się cieszę, że mogę udostępnić już pięknie wydaną i ważną książkę.

A to parę fotek, zrobionych bohaterce dnia. Pozowała na kuchennym stole (to powyżej) i na balkonie, przy cudnym słońcu, które z radości obsypywało swoimi promieniami ten klejnocik Jeszuańskiego dla nas daru.

Balkon, strona prawa, bratki zachwycone kolorem. Czyżby nowy rodzaj kwiatu?
Balkon strona lewa, próba złapania połysku 🙂
Ta sama strona balkonu, próba druga 🙂

Książki wysłane – Dziękuję!

Drodzy Przyjaciele, którzy kupiliście książki w przedsprzedaży. Bardzo Wam dziękuję za wsparcie, jakie w ten sposób nam udzieliliście!

Gdy piszę te słowa, wszystkie książki zostały już nadane na poczcie i kurierem GLS, zgodnie z Waszymi zamówieniami i niech mkną do Was niosąc Wam to, co jest Wam najbardziej potrzebne w Waszym pielgrzymowaniu.

Drodzy memu sercu Przyjaciele

Dziękuję Wam wszystkim za to, że jesteście. Za każdą dobrą myśl, za każde otwarcie serca. I oczywiście dziękuję Wam za każdą kupioną książkę i każdą następną, jaką kupicie wiedzeni przynagleniem Ducha. Bo tylko takie zakupy mają sens. Bo tylko taka sprzedaż ma sens. A więc niech wszystko nadal toczy się tak, jak się ma toczyć.

Niech ten cudny dzisiejszy dzień rozlewa się Światłem Obecności w naszych sercach i przez nasze serca włączając wszystko i wszystkich, każdego na kogo patrzymy, kogo spotykamy i o kim myślimy. Niech Jedność nie będzie dłużej konceptem, lecz żywym doświadczeniem.

Kategorie: Informacje