Chwila ciszy w ciszy wyborczej…

Opublikowane przez Marek w dniu

Jeszua z przesłaniem, z humorem, łagodnym zrozumieniem i współczuciem dla nas wszystkich.

A może spróbujesz sam przetłumaczyć ten tekst i pobyć z nim chwilę w ciszy…

Many of you know what it means to seek God. You’ve done a very good job of that. Some of you know what it means to puff yourself up with pride for all of the techniques you’ve mastered on your way to God. You know what that feels like. “Boy, that was a tough meditation technique. I’m glad I got it down. That fast was very long and hard, but I stuck it out. I must be really moving along my pathway to God.” And then in the next moment you pick up a newspaper and you don’t like who got elected President, and that fast {clapping}, you extended judgment and you don’t even notice it.

The Early Years: A Time of Celebration p.24

Wielu z was wie, co to znaczy szukać Boga. Bardzo dobrze sobie z tym radzicie. Niektórzy z was wiedzą, jak to jest napuszyć się dumą z powodu wszystkich technik, jakie opanowaliście na swej drodze do Boga. Znacie to uczucie. „O rany, ależ to była trudna technika medytacyjna. Cieszę się, że ją opanowałem. A ten post był niesamowicie długi i trudny, ale wytrwałem. Na pewno robię postępy na swej ścieżce do Boga.” A już za chwilę czytasz wiadomości i nie podoba ci się, kto został wybrany Prezydentem, i błyskawicznie wydajesz osąd i nawet tego nie zauważasz. (tłumaczenie własne)

Wielu z was wie, co to znaczy szukać Boga. Bardzo dobrze wam to idzie. Niektórzy z was wiedzą, jak to jest napuszyć się dumą z powodu wszystkich technik, które opanowaliście na drodze do Boga. Wiecie, jakie to uczucie. „O rety, ta technika medytacji była trudna. Dobrze, że sobie z nią poradziłem. Ten post był naprawdę długi i ciężki, ale wytrwałem. Na pewno robię postępy na mojej ścieżce do Boga”. A potem w następnej chwili sięgacie po gazetę i nie podoba wam się, kto został wybrany prezydentem, i w mgnieniu oka wydajecie osąd i nawet tego nie zauważacie. (treść wyrażona przez Chat GPT)

Wielu z was rozumie, czym jest poszukiwanie Boga. Świetnie sobie z tym radzicie. Niektórzy z was wiedzą, jak to jest być przepełnionym dumą z wszystkich technik, które zdobyliście na drodze do Boga. Znacie to uczucie. „Och, ta medytacyjna technika była naprawdę wymagająca. Dobrze, że ją opanowałem. Ten post był długi i ciężki, ale dałem radę. Na pewno robię postępy na mojej ścieżce ku Bogu.” Lecz potem, w kolejnej chwili, sięgając po gazetę i nie zgadzając się z wyborem prezydenta, błyskawicznie wydajecie sąd, nie zdając sobie sprawy z szybkości tego osądu. (wariant tłumaczenia przez Chat GPT)