Raduj się i bądź wdzięczny

Opublikowane przez Marek w dniu

Jezus mówi do ciebie

Zaufanie jest drogą, którą dociera do ciebie Mój Pokój. Natomiast wdzięczność wynosi cię ponad to, co ci się przytrafia.

Swoich największych dzieł dokonuję poprzez ludzi o wdzięcznych, ufnych sercach. Zamiast planować i oceniać, staraj się nieustannie ufać i dziękować. Ta zmiana sposobu myślenia zrewolucjonizuje twoje życie.

Jezus, Jezus mówi do ciebie, Sarah Young

Przesłanie Marii, w komunii z Tômą

Jak tylko zaczniecie głęboko się przyglądać temu, co do Was przychodzi, to dostrzeżecie wewnątrz piękne, piękne lekcje. Lekcje pełne miłości – jak tylko zaczniesz akceptować w pełni to, co przychodzi, przyglądać się temu. Bo kiedy zaczniesz być za to wdzięczny, to odczujesz wielką błogość i słodycz – wdzięczność za to, co przychodzi -WDZIĘCZNOŚĆ – ponieważ to jest Miłość od Boga. 

Maria, przekaz przez Tôma

Droga Sługi

„Jeszcze raz ci radzę, byś trwał w uczeniu się ufności. Nie jest ważne, abyś wiedział, jak wszystko zostanie osiągnięte. Pamiętaj, przebudzony umysł wydaje się światu naiwny, jednak z pewnością nie powinny zaprzątać twej uwagi opinie tych, którzy wierzą, że to, co jest Prawdziwe, jest nieprawdziwe, zaś prawdziwe jest to, co nieprawdziwe.”

Jeszua, Droga Sługi

Droga do Boga

„Bóg zawsze musi być na pierwszym miejscu, a razem z tym – ufność w Jego Moc oraz ufność w Jego plan. Czy nie jest to ulga, że tak naprawdę jedyne, co masz do zrobienia, to odprężyć się w Miłości Boga, która już jest, i poddać się biegowi rzeczy? ”

Jeszua, Droga do Boga

Listy Jeszuy

Pewnego dnia stanie się tak,
że wszyscy uświadomią sobie, iż ufność jest wszystkim,
czego kiedykolwiek potrzebowali,
a cuda nadejdą, by uzdrowić wszelkie cierpienie.
Nie bacz na głosy innych,
lecz zwróć się do Mnie,
a Ja jestem z tobą.
Zaufanie – powtórzmy to – jest niezbędne.
Jest ono również
Twoją ostateczną lekcją
w polu czasu.

Jeszua, Listy Jeszuy