Przestrzenie wyciszenia…

Opublikowane przez Marek w dniu

Gdzie dwóch lub trzech, lub pięciu zbierze się….

Pięcioro swych sióstr i braci Jeszua przyprowadził na spotkanie piątkowe i otworzył przed nami przestrzenie wyciszenia. Jego Obecność w ciszy i w trakcie całego spotkania była mocno wyczuwalna i była konkretnym znakiem, że jest z nami i zaprasza na kolejne spotkania wyciszenia, jeśli tylko poczujemy, że chcemy i mamy wchodzić w przestrzenie ciszy u Jego boku.

Te dwie godziny wspólnego bycia i otwierania naszych serc, było dotknięciem Nieba i przypomnieniem, że tak jest zawsze. I że nie musimy i nie mamy czekać na kolejne spotkania, by doświadczać Obecności, by pozwalać Miłości być i Żyć nami.

Nie musimy czekać… ale jeśli znów po miesiącu codziennego życia, codziennego pielgrzymowania, przypominania sobie Prawdy, potykania się i wybaczania, wchodzenia w ciemność i wybaczania, oddychania Światłem i wybaczania, błogosławieniem każdego napotkanego człowieka i wybaczania, jeśli nie wszystkich błogosławię, błogosławieniem wszystkich wydarzeń i wybaczania, jeśli nie wszystkie akceptuję, chłonięcia Ciszy w sercu i pozwalania, by wszystko było takie, jakie jest, pozwalania, pozwalania, pozwalania…jeśli znów po miesiącu poczujesz, że chcesz pobyć z przyjaciółmi Drogi, to zapraszam na kolejne spotkanie 24 maja 2019, o godzinie 17:30 w tym samym, bardzo pięknym miejscu.

Spotkanie nie ma programu i agendy. Jest zaproszeniem do wejścia w przestrzeń wyciszenia, bycia, słuchania i dzielenia się, być może tym co usłyszę, być może jedynie ciszą i łagodnością bycia, czystego bycia. Jeszua jest tym, który Jest i prowadzi nas ku przestrzeni tego, czym i my Jesteśmy, czym JAM JEST.

Termin: 24 maja 2019, piątek
Godzina: 17:30 – 19:30
Miejsce spotkania: Centrum szkoleniowe, Korfantego 2 
Koszt: spotkanie bezpłatne