NIE LĘKAJ SIĘ, ponieważ jestem z tobą.

Opublikowane przez Marek w dniu

Obraz Vanessa von Wieding z Pixabay

W kontekście ostatnich kojących i uspokajających przesłań Jeszuy przekazywanych przez Tômę, dzisiejsze słowa Jezusa z przekazu Sary Young, brzmią jak wzmacnianie tych przesłań i sprowadzanie ich do mocnego zapewnienia: NIE LĘKAJ SIĘ, PONIEWAŻ JESTEM Z TOBĄ.

NIE LĘKAJ SIĘ,  ponieważ jestem z tobą. Usłysz, jak mówię do twojego niespokojnego serca: Umilknij, ucisz się. Bez względu na to, co się stanie, nie opuszczę cię i nie porzucę. Niech to zapewnienie przeniknie twój umysł i serce, aż wybuchniesz wielką Radością. Choćby waliła się ziemia i góry zapadały w otchłań morza, nie masz powodu do strachu!

Media niezmordowanie przekazują złe wieści – na śniadanie obiad i kolację. Jeśli będziesz żywił się strawą, którą ci serwują, szybko zrobi ci się niedobrze. Zamiast koncentrować się na transmisjach wciąż nowych wiadomości, dostrój się do Żywego Słowa – Tego, które jest zawsze takie samo. Jeśli Pismo przeniknie twój umysł i twoje serce, będziesz pokonywał drogę Życia pewnym, miarowym krokiem.   Choć nie wiesz, co się wydarzy jutro, możesz być absolutnie pewien ostatecznego celu swojej podróży. Ująłem cię za prawicę i przyjmę cię na koniec do chwały.

Kochani, cudnego, pięknego, radosnego, jaśniejącego Światłem dnia i każdej chwili, każdej następnej teraz i tylko TERAZ.