Droga Mistrzostwa dostępna dla wszystkich

Opublikowane przez Marek w dniu

Kochani i Drodzy Przyjaciele, z radością chcę się podzielić z Wami informacją, że jest już w Internecie dostępna dla wszystkich Droga Mistrzostwa. Trwający kilka tygodni projekt umieszczenia polskiego wydania książek na stronie Christmind.info, dobiegł końca….no, prawie do końca, ale o tym za chwilę.

Czym jest strona Christmind.info

W roku 2012 Rick Mercer poczuł Duchem inspirowaną potrzebę, aby założyć Bibliotekę Nauk Umysłu Chrystusa i umieścić ją w Internecie, aby była dostępna dla wszystkich. Biblioteka składa się z książek, które pochodzą z tego samego Źródła – z Chrystusowego Umysłu- i które wywarły ogromny wpływ na jego życie, pełniąc rolę ścieżki duchowego przebudzenia.

Jak Rick sam mówi:

Słyszę we wszystkich tych tekstach ten sam głos, który mówi to samo, choć trochę w inny sposób. Jest w nich głęboka mądrość, która w oczywisty sposób nie jest z tego świata.

Ogromna frajda…

Praca z Rickiem była ogromną frajdą. Rick na Hawajach, gdzie zatrzymał się u siostry na czas pandemicznych zakazów i nakazów, a ja w Sosnowcu. Dokładnie 12 godzin różnicy. Ja dla Ricka jestem przyszłością ( gdy u mnie jest środa, u niego jeszcze wtorek), a Rick jest moją przeszłością 🙂 Na skype’owe prace umawialiśmy się rano/wieczorem lub wieczorem/rano. Hm, to kolejne ciekawe doświadczenie jak względnym pojęciem jest czas.

Biblioteka działa na zasadzie wolnego dostępu do treści wszystkich zgromadzonych tam książek. A jakie książki są w Bibliotece?

Wszystkich woluminów jest sześć: dwa wydania A Course in Miracles, A Course of Love, The Raj Material, The Impersonal Life, The Way of Mastery i…. Droga Mistrzostwa!!!

Najlepiej jednak po prostu zobaczyć samemu. Zapraszam Was na stronę Christmind.info, wybierzcie Drogę Mistrzostwa i korzystajcie z dostępu online do wszystkich książek, w dowolnym czasie i miejscu. Możecie czytać i słuchać. Możecie wyszukiwać tematy, słowa, frazy, których szukacie. Możecie tworzyć zakładki – zaznaczać ważne dla was miejsca. Możecie robić sobie przy nich notatki. Możecie dzielić się wybranym cytatami z innymi, przez maila lub na Facebooku. Część was poradzi sobie sama w odkryciu, jak to wszystko działa. Dla części z was udostępnię krótkie filmy-pomoc, pokazując jak np. zrobić zakładkę i udostępnić na Fejsie czy mailem.

I jeszcze prośba…

Napisałem powyżej, że projekt dobiegł niemal do końca. Tak, została jeszcze jedna rzecz do zrobienia. Mam do was prośbę…..ale napiszę o tym w osobnym wpisie. Teraz odwiedzajcie stronę, odkrywajcie różne zakamarki. Niech Duch wieje kędy chce i prowadzi Was, tam, gdzie macie zajrzeć. Chrystus w Tobie jest cichy i wie bardzo dobrze, czego potrzebujesz.