Chrystus w Tobie

Opublikowane przez Marek w dniu

https://jeszua.info

Kochani, z radością chcę Was zaprosić na stronę projektu, który dojrzewał we mnie od długiego czasu. Przybierał w mej głowie różne formy i wiem, że nadal formy będą się zmieniały, bo w tym świecie nie ma żadnych ostatecznych rozwiązań. Jest tylko przepływ Życia i ciągłe manifestowanie się cudu Istnienia i Miłości Ojca.

Ten konkretny przejaw Bożego działania – projekt Chrystus w Tobie – został przyspieszony w tym ziemskim planie przez spotkanie Kasi, której inspiracja i otwarte serce i jej własna droga nadały temu projektowi realny wymiar.

Zapraszamy Was do przestrzeni Chrystusa w Tobie. To miejsce nie ma żadnej skończonej formy i docelowego kształtu. Możecie go z nami współtworzyć, przede wszystkim przez wchodzenie w przestrzeń modlitwy, zadziwienia, obserwacji własnych reakcji na Słowo, które wyrażane jest przez tak wielu i na tak wiele sposobów. To miejsce widzimy i czujemy bardziej jako wymiar świątyni, gdzie sacrum czeka na odkrycie, a nie na recenzję, na odkrycie Chrystusa w Tobie.

Z drugiej strony, współtworzycie to miejsce już cały czas. Bo każda modlitwa, każda medytacja, każde westchnienie, każda tęsknota i otwarcie serca na Obecność Boga łączą nas ze sobą nawzajem. Wsparcie Ducha płynie z miejsc i od ludzi, których możemy nigdy nie poznać, lecz w Bogu się znamy.

Z trzeciej strony, jeśli chcecie podzielić się własnymi odkryciami dróg Chrystusa w Tobie, to również możecie to zrobić pisząc do nas. Na stronie znajdziecie informacje na ten temat.

Dzień za oknem już dopomina się o aktywne w nim uczestnictwo. Kochani pięknego kolejnego dnia. Niech Życie płynie swoim tempem i swoimi drogami, a może znajdziecie chwilę, by pokierowało was na stronę Chrystus w Tobie.